d
c

Kuidas tellida

RiiMeTex.ee veebipoest saab tellida luues omale konto või tellida külalisena. NB! Külalisena tellides ei kehti ükski toote juures näha olev soodushind (kliendihind, hulgihind jne)

Kui konto on juba loodud, siis on see võimalik siduda oma FB-kontoga.

Kui oled unustanud salasõna, siis palun telli omale uus!

Kui sisestad salasõna valesti, siis turvalisuse kaalutlustel kolmandal valesisestusel süsteem blokeerib Sinu ip-aadressi ja Sa ei saa enam RiiMeTexi lehele siseneda. Ära võta seda isiklikult, kuna süsteem ei suuda vahet teha kogemata tehtud valesisestustel ja kurikaeltel! Kui kahtlustad, et Sinu ip on blokeeritud, siis võta meiega palun ühendust!

Alltoodud info kehtib, kui vormistate tellimust arvuti vahendusel. Mobiili- ja teiste nutiseadmete ekraanidel võib funktsionaalsus mõnevõrra erineda.

Veebipoe esilehel ja parempoolses tulbas on näha kategooriad: 

kust saad valida sobiva toote. Avades kategooria ilmub ekraanile kategooria üldinfo ja alamkategooriad või/ ja tootepildid.  Tootepildile klikkides saad lugeda tooteinfot ja vaadata lisapilte. Lisapildid on toote põhipildi all “udusena”, nendest hiirega üle” libistades” muutuvad nad selgeks ja peale klikkides suuremaks. Üle toote põhipildi “libistades” näed pilti detailsemalt. NB! Palun arvesta, et toote pilt ei pruugi olla Sinu ekraanil täpselt samade värvidega nagu reaalne kangas! Erinevatel ekraanidel nähtav värv võib erineda märkimisväärselt! Kui kahtled, telli tootenäidis! Kui soovid pilti ekraanil suuremalt näha, siis vajuta pildi paremal all nurgas olevale noolekestega ringile (pildil udune, muutub nähtavaks kui hiirega selle peale liigud): 

Ostu sooritamiseks tuleb valida menüüst kogus (meetrites – 0,1 tähendab 10cm, 1,0 tähendab 1m; või tükkides vastavalt tootele) ja vajutada nuppu „lisa korvi“. Ekraani ülaosas,  logo kõrval paremal  pool, on ostukorvi ikoon,

millele vajutades näed oma ostukorvi sisu. Kui Sul on allahindluse kood (kupong), siis sisesta see vastavasse lahtrisse ja vajuta nuppu „Sisesta kupong”. 

Sooduskupongi kasutamise tingimused ei luba kupongi kasutada, kui ostukorvis on mahatõmmatud hinnaga toode. Selline toode tuleb osta eraldi tellimusena.

Enamiku toodete hind sõltub ostetavast kogusest. 0,1 – 0,5m (sooniku puhul 0,1 – 0,2m) loeme väikekoguseks ja sellele kogusele rakendub pisut kõrgem meetrihind. Osadel toodetel kehtib kliendihind, mis rakendub ainult registreeritud ja sisseloginud kliendile. Alates 4m (French Terry puhul alates 2 meetrist) muutub hind soodsamaks (ainult sisseloginun kliendile!). Konkreetse soovitud koguse hinda saad vaadata iga toote kirjelduse juures olevast Hinnatabelist:

klikkides tumedale nupule avaneb infoväli:

Kui kõik soovitud tooted on ostukorvis, siis vali sobiv tarneviis ja vajuta nuppu „Mine kassasse“. Saad kontrollida oma andmeid, vajadusel lisada vastavasse lahtrisse oma märkuse tellimuse kohta (näidist tellides ära unusta lisamast soovitud näidise tootekoodi!). Vali pakiautomaat või muu sobiv paki kättesaamise koht (postkontor, pakipunkt või järeletulemine kauplusesse) ning makseviis. Kui oled juba ühe tellimuse vormistanud, kuid soovid veel midagi lisada, siis kontrolli eelnevalt, et Su tellimus ei ole juba välja saadetud (tellimus on endiselt staatusega “ootel” või “täitmise ootel” ja vali saatmise asemel “lisatellimus”. Kui Su tellimus on staatusega “töötluses” ja tahad teha lisatellimust,  siis palun võta meiega eelnevalt ühendust, et olla veendunud et tellimus ei ole juba välja saadetud. Kui tellimuse staatus on “saadetud”, siis ei ole enam võimalik lisatellimust valida. Kui teed lisatellimuse kuid Su eelnev tellimus on juba välja saadetud, siis tuleb ikkagi tasuda ka saatekulu.

Makseviisideks on SEB ning Swedpanga pangalingid, kaardimakse ning maksmine ülekandega. NB! Kui Su pangakaardil on Visa või MasterCard logo (ei pea olema krediitkaart), siis on Sul võimalik kasutada kaardimakset. 

Ülekandega maksmisel arvesta palun, et lõikame Sinu tellitud kangad jm lõigatava kauba välja alles peale makse laekumist!

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 2 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kui Sul tekib siiski küsimusi tellimuse vormistamisel, siis võta julgelt meiega ühendust e-posti teel sales@riimetex.ee või FB messengeri vahendusel (nii saad vastuse isegi kiiremini). 

error: