Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

> 1X1 ehk sile soonik

NB! Vaata toote alt kirjeldusest täpsemat infot  – osa soonikuid on ringselt kootud (nö. “torus”), osad aga lahtised.  Tootekirjelduses on antud nii kanga täislaius kui torusooniku puhul “toru” laius.

Sobib varrukasuudesse, kaelustesse, sääreotstesse ja värvliks aga ka iseseisva rõivaeseme õmblemiseks (särgid, kleidid jm). Kõigil siin kataloogis olevatel kangastel on vähemalt Öko-Tex 100 sertifikaat.

Kõigi trikotaažide puhul soovitame õrnpesu kuni 40*C, Triikida kuni 110*C, trummelkuivatit mitte kasutada. Valmistooteid pesta, kuivatada ja triikida pahempidi pööratult. Kokkutõmbuvus 3 – 5%, trummelkuivatuse puhul võib olla kuni 10%!

TÄHELEPANU! Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Kanga nimetuses olev inglisekeelne kirjeldus on Pantone värvisüsteemi inglisekeelne värvinimetus, mille järgi saate soovi korral Pantone värvikaardilt (TCX) või veebist otsida vaste (vali pildiotsing, pane veebiotsingusse värvi inglisekeelne nimetus +pantone, näiteks “Strawberry Ice pantone”).

Näitan 1–16 tulemust 56-st