Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

Mustriline puuvillatrikotaaž

Mustriline puuvillatrikotaaž sobib kergete igapäevarõivaste õmblemiseks nii lastele kui suurtele. T-särgid, retuusid, mütsid, kleidid – siit kataloogist leiad sobivad kangad kõigi nende õmblemiseks. Lihtsamaks leidmiseks on kangad jaotatud mustri järgi kategooriatesse.

Sageli sobitatakse mustriline trikotaaž ühevärvilisega – nii kombineerides saab ühest mustrilisest kangast mitu täiesti erinäolist rõivaeset. Kõige sagedamini õmmeldakse mustrilisele T-särgile ühevärvilised varrukad aga proovi ka vastupidi – ühevärvilisele T-särgile mustriliste varrukate ja näiteks tasku või mõne muu lihtsa detaili lisamine annab särtsu ja võimaldab ära kasutada ka väiksemad mustrilise trikotaaži tükid!

Sobiva ühevärvilise kanga siin kataloogis olevate mustriliste  juurde leiad ühevärvilise õhukese puuvillatrikotaaži kategooriast: https://riimetex.ee/tootekategooria/uhevarviline-ohuke-trikotaaz-single-jersey/

Leiad siit nii digitaal- kui ka rotatsioontrükis trükitud kangad. RiiMeTexis müügil olevad mustrilised trikotaažid on kas Öko-Tex 100 või GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikaadiga (tootjal on sertifikaat).

Prinditud trikotaaži soovitame pesta õrnpesuga kuni 30*C vees, triikida keskmise kuumusega (kuni 150*C). Valgendamine ja trummelkuivatus ei ole lubatud. Valmisrõivaid pesta ja kuivatada pahempidi pööratult. Kui õmbled kokku ühevärvilise ja mustrilise, siis tee mõlemad kangad enne väljalõikamist märjaks et vältida erinevat kangaste kokkutõmbuvust.

TÄHELEPANU! Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Here You can find printed Single Jersey for T-shirts, leggings, hats etc. Most of our fabrics are digitally printed but You can find here also rotation prints. All fabric producers have either Öko-Tex 100 or GOTS certificates.