Kohaletoimetamine/Saatekulu

RiiMeTex.ee veebipoest tellides kehtib tellimusepõhine saatekulu, st. olenemata paki suurusest (jaemüük), on saatekulu sama. Allolevad saatekulud kehtivad ainult paki saatmisel Eestisse ja Soome (jaemüük). Kui soovid oma pakki teistesse riikidesse, siis palun võta ühendust.

Itella Smartpost 2.70€

Omniva pakiautomaat 3,50€

Omniva pakk postkontorisse 4,50€

Omniva kuller koju või tööle 7,50€

Saatmine Soome (Itella SmartShip) 11€

Kui soovid mitut tellimust korraga kätte saada, siis vali „Lisatellimus“.

Kui tuled oma pakile ise kauplusesse järele, siis saatekulu ei rakendu, kui valid „Tulen ise kauplusesse järele“ (hetkel ei ole võimalik ise järele tulla). Kaubale võid järgi tulla, kui Sinu tellimus staatust on märgitud “Üleandmiseks valmis”, siis on Sinu kangad välja lõigatud. NB! Hetkel ei ole võimalik tellimusele ise järele tulla!

Hulgitellimustele (ühte kangast rohkem kui 6m või kui kangale rakendub hulgihind) või kui pakendatud tellimus ei mahu pakiautomaati, ülanähtavad saatekulud ei kehti! Suured pakid saadame Omniva kulleriga vastuvõtja kulul või (kui pakk mahub pakiautomaati, siis) SmartPosti pakiautomaati hulgitellimuse saatekuluga. Kui soovid tellida kangaid suuremas koguses (kartongil või rullis), siis palun võta meiega eraldi ühendust sales@riimetex.ee ja lepime saatmise eraldi kokku.

error: