Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

Kohaletoimetamine/Saatekulu

RiiMeTex.ee veebipoest tellides kehtib tellimusepõhine saatekulu, st. olenemata paki suurusest (jaemüük), on saatekulu sama. Allolevad saatekulud kehtivad ainult paki saatmisel Eestisse ja Soome (välja arvatud hulgikogused, vt. allapoole). Kui soovid oma pakki teistesse riikidesse, siis palun võta ühendust.

Itella Smartpost 3.10€

Omniva pakiautomaat 4.50€

Omniva pakk postkontorisse 5.70€

Omniva kuller koju või tööle 8.80€

Hulgitellimus Smartposti pakiautomaati 7.80€*

Saatmine Soome (Itella SmartShip) 11€

Kui soovid mitut tellimust korraga kätte saada, siis vali viimasele tellimusele „Lisatellimus“.

Kui tuled oma pakile ise järele, siis saatekulu ei rakendu. Kaubale võib järele tulla, kui tellimuse staatuseks on märgitud “Üleandmiseks valmis”, siis on Sinu kangad välja lõigatud. 

*Hulgitellimustele (ühte kangast 10m või rohkem või kui kangale rakendub hulgihind) või kui pakendatud tellimus ei mahu pakiautomaati, ülanähtavad saatekulud ei kehti! Hulgitellimused saadame Omniva kulleriga vastuvõtja kulul või SmartPosti pakiautomaati (kui pakk mahub pakiautomaati) – vali hulgitellimuse saatekulu ja kirjuta tellimuse kommentaari pakiautomaadi asukoht! Võid ka ise organiseerida transpordi, sel juhul võta palun meiega ühendust. 

Kui soovid tellida kangaid suuremas koguses (kartongil või rullis), siis palun võta meiega eraldi ühendust sales@riimetex.ee ja lepime saatmise eraldi kokku.

Kui tellimus ei ole õigeaegselt pakiautomaadist välja võetud ja klient ei soovi uuestisaatmist, siis lisandub tagastustasu, mis sisaldab kangaste väärtuse vähenemist (tagastustasu vastavalt tarnija hinnakirjale +5€). Kui klient soovib tellimuse uuestisaatmist, lisandub tagastustasu pluss saatmine vastavalt ülalnähtavale hinnakirjale.