Skip to content

Kohaletoimetamine/Saatekulu

RiiMeTex.ee veebipoest tellides kehtib tellimusepõhine saatekulu, st. olenemata paki suurusest (jaemüük), on saatekulu sama. Allolevad saatekulud kehtivad ainult paki saatmisel Eestisse ja Soome (va. hulgikogused). Kui soovid oma pakki teistesse riikidesse, siis palun võta ühendust.

Itella Smartpost 3€

Omniva pakiautomaat 3€

Omniva pakk postkontorisse 4,90€

Omniva kuller koju või tööle 8,50€

Hulgitellimus Smartposti pakiautomaati 7.50€*

Saatmine Soome (Itella SmartShip) 11€

Kui soovid mitut tellimust korraga kätte saada, siis vali viimasele tellimusele „Lisatellimus“.

Kui tuled oma pakile ise järele, siis saatekulu ei rakendu  (järeletulemine praeguses olukorras vaid eelneval kokkuleppel). Kaubale võib järele tulla, kui tellimuse staatuseks on märgitud “Üleandmiseks valmis”, siis on Sinu kangad välja lõigatud. 

*Hulgitellimustele (ühte kangast rohkem kui 6m või kui kangale rakendub hulgihind) või kui pakendatud tellimus ei mahu pakiautomaati, ülanähtavad saatekulud ei kehti! Suured pakid saadame Omniva kulleriga vastuvõtja kulul või SmartPosti pakiautomaati (kui pakk mahub pakiautomaati) – vali hulgitellimuse saatekulu ja kirjuta tellimuse kommentaari pakiautomaadi asukoht! Kui soovid tellida kangaid suuremas koguses (kartongil või rullis), siis palun võta meiega eraldi ühendust sales@riimetex.ee ja lepime saatmise eraldi kokku.

CLOSE