Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

Soonikud

Soonikud /Cuff/ Ribbing – sellest kaloogist leiate soonikud – nii 1×1 (nö. “sile” soonik) kui 2×2 (“ribiline” soonik). NB! Vaata toote alt kirjeldusest täpsemat infot  – osa soonikut on ringselt kootud (nö. “torus”), osad aga lahtised.  Tootekirjelduses on antud nii kanga täislaius kui torusooniku puhul “toru” laius.

Sobib varrukasuudesse, kaelustesse, sääreotstesse ja värvliks aga ka iseseisva rõivaeseme õmblemiseks (särgid, kleidid jm). Kõigil siin kataloogis olevatel kangastel on vähemalt Öko-Tex 100 sertifikaat.
Kõigi trikotaažide puhul soovitame õrnpesu kuni 40*C, Triikida kuni 110*C, trummelkuivatit mitte kasutada. Valmistooteid pesta, kuivatada ja triikida pahempidi pööratult. Kokkutõmbuvus 3 – 5%, trummelkuivatuse puhul võib olla kuni 10%!

TÄHELEPANU! Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis – kliendi soovil lõigatud kangast ei ole võimalik tagastada ega vahetada!