Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

> Puuvillatrikotaaž Single Jersey

Puuvillatrikotaaž Single Jersey on sobilik T-särkide, retuuside, mütside ja muude kergete rõivaste õmblemiseks. Sobib hästi kombineerimiseks mustrilise trikotaažiga: https://riimetex.ee/tootekategooria/mustriline-puuvillatrikotaaz/

Kangas näeb välja pealtpoolt parempidikoeline (sile, suurendatult “VVV” kujuline kude), pahemalt poolt pahempidikoeline (suurendatult laineline koemuster). Elastaani või lükrat sisaldav puuvillatrikotaaž on elastne, venib üldjuhul neljas suunas ja on seetõttu mugav kanda.

Soovitame pesta kuni 40*C vees, triikida kuni 150*C kuumusega. Trummelkuivatus ei ole lubatud, kõigil teistel värvidel peale valge ei ole kloorpleegitus lubatud.

TÄHELEPANU! Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv pildil erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis – kliendi jaoks lõigatud kangast ei ole võimalik tagastada ega vahetada!

NB! Kanga nimetuses olev inglisekeelne kirjeldus on Pantone värvisüsteemi inglisekeelne värvinimetus, mille järgi saate soovi korral Pantone värvikaardilt (TCX) või veebist otsida vaste (vali pildiotsing, pane veebiotsingusse värvi inglisekeelne nimetus +pantone, näiteks “Strawberry Ice pantone”).

Näitan 1–16 tulemust 28-st