Skip to content

Maksevõimalused

Kaardimakse:

Maksmiseks on võimalik kasutada Visa ja MasterCard logodega pangakaarte ja krediitkaarte. Peale tellimuse vormistamist suunatakse teid makse sooritamise turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseeritakse tehing. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Ka veebipoe haldajal ei ole võimalik näha ega muuta kaardiandmeid. Võimalikud kaardimaksete tühistamised ja raha tagastamised toimuvad ainult läbi kaardimakse süsteemi. Tühistatud kaardimakset ei tagastata kliendile pangaülekandega ega muul viisil. Makselahenduse pakkuja on SEB pank.

Kaardimaksete teostamiseks internetis soovitame Teil liituda kaardi väljastanud pangas „Turvaliste ostude programmiga“.

Pangalink:

Sobiva pangalingi saate valida ostu vormistamisel. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid makse sooritamiseks valitud internetipanka. Hetkel on võimalik makset teostada läbi Swedpanga, SEB panga, LHV panga, Luminor panga ja Citadele panga pangalingi.

Pangaülekanne:

Tellimuse kinnitamisel saadetakse Teie poolt süsteemi sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnitus/ arve, samuti saate arvet vaadata ja soovi korral välja printida “Minu konto” alt (Pdf-arve). Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse kindlasti tellimuse/arve number.

OÜ Regno Grupp pangarekvisiidid on:

SEB: EE 431010220040346015
Swed: EE 562200221027753944

Pangaülekandega tasumisel on arve maksetähtaeg 2 (kaks) tööpäeva. Kui selleks ajaks ei ole raha OÜ Regno Grupp pangakontole laekunud, siis tellimus tühistatakse. Peale kolmandat tellimuse tühistamist blokeeritakse kliendile pangaülekandega maksmise võimalus.

Kaup on kliendile broneeritud ja lõigatakse/komplekteeritakse peale raha laekumist Regno Grupp pangakontole.

CLOSE