Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

Maksevõimalused

RiiMeTexi e-poes on võimalik valida kolme makseviisi vahel:

 

 

Kaardimakse:

Maksmiseks on võimalik kasutada Visa ja MasterCard logodega pangakaarte ja krediitkaarte. Peale tellimuse vormistamist suunatakse teid makse sooritamise turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseeritakse tehing. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Ka veebipoe haldajal ei ole võimalik näha ega muuta kaardiandmeid. Võimalikud kaardimaksete tühistamised ja raha tagastamised toimuvad ainult läbi kaardimakse süsteemi. Tühistatud kaardimakset ei tagastata kliendile pangaülekandega ega muul viisil. Makselahenduse pakkuja on SEB pank.

Kaardimaksete teostamiseks internetis soovitame Teil liituda kaardi väljastanud pangas „Turvaliste ostude programmiga“.

Pangalink:

Sobiva pangalingi saate valida ostu vormistamisel. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid makse sooritamiseks valitud internetipanka. Maksta saab nii eraisiku kui ka ettevõtte kontolt. NB!  Ettevõtte internetipanka sisenemiseks on erinevatel pankadel erinevad nõuded sisselogimisel! Uurige oma pangast! 

Maksta on võimalik levinumate Eesti ja Baltikumi pankade pangalinkidega. Näed valikut ostuprotsessis, kui liigud maksma.

Kõige kiiremini võtame töösse pangakaardi või pangalingiga teostatud maksed!

Pangaülekanne:

Tellimuse kinnitamisel saadetakse Teie poolt süsteemi sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnitus/ arve. NB! Kui arve ei ole e-posti aadressile jõudnud 15 minuti jooksul, siis kontrolli spämmi (junkmail, spam jms)! Kui seda ei ole ka seal, siis uuri oma e-posti administraatorilt/ teenusepakkujalt miks on riimetex.ee-st tulevad kirjad blokeeritud.

Samuti saate arvet vaadata ja soovi korral välja printida “Minu konto” alt (Pdf-arve). Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse kindlasti tellimuse/arve number.

Alati võib pöörduda meie poole, et saadaksime arve manuaalselt.

 

OÜ Regno Grupp pangarekvisiidid on:

SEB: EE 431010220040346015


Pangaülekandega tasumisel on arve maksetähtaeg 2 (kaks) tööpäeva. Kui selleks ajaks ei ole raha OÜ Regno Grupp pangakontole laekunud, siis tellimus tühistatakse. Peale kolmandat tellimuse tühistamist blokeeritakse kliendile pangaülekandega maksmise võimalus.

Kaup on kliendile broneeritud ja lõigatakse/komplekteeritakse peale raha laekumist Regno Grupp pangakontole.