d
c

Meriinovillane trikotaaž/ Merino Wool Jersey

Meriinovillane trikotaaž/Merino Wool Jersey 100%.

Merinovillal on pikk ja peen kiud, see on pehme ja tundub ihu vastas mugav. Ta hoiab naha kuivana, selle omadused hoiavad sooja siis kui on külm ja jahutab kui väljas on liiga soe. Seetõttu on see suurepärane näiteks sooja pesu ja lasteriiete õmblemiseks. Merinovillal on antibakteriaalsed omadused, seetõttu ei ole soovitav seda liiga sagedasti pesta, sageli piisab lihtsalt tuulutamisest. Superwash- töödeldud meriinovill on masinpestav. Sellele on tehtud pinnatöötlus vanumise vältimiseks ja see säilitab oma välimuse ka peale masinpesu. Soovitav on siiski kasutada villapesuprogrammi (mitte üle 40*C) ja villapesuvahendit.

Interlock on selline trikotaaž, mille mõlemad pooled (parem ja pahem) on ühesugused (meenutab parempidist kude). Sobilik sooja pesu, mütsivoodriks aga ka kleitide jmt õmblemiseks. Kangas on väga pehme ja üpris veniv.

Soonik on kangas, mille koes vahelduvad parem- ja pahempidised silmused. Soonik on veniv, kergelt läbikumav ja üsna õhuke.

Zakaarkoelisel kangal on muster sisse kootud, kangas on mõnusalt tihe ja mitte liiga veniv.

TÄHELEPANU!

Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Otsingu tulemus

error: