Varsti saabumas/ Coming soon

Siia kataloogi lisan juba teele pandud varsti saabuva kauba, mis kuni saabumiseni on sisseloginud kliendile soodsama hinnaga (vt lisainfot toote juures)!

NB! NB! Kui tellid hulgikoguse (6+m ühte värvi/mustrit), siis on see hulgikogus ja saadame selle välja peale seda kui on tasutud hulgikoguse saatekulu!

Üldjuhul saabub siin kataloogis olev kaup 1 – 2 nädala jooksul, saabumine sõltub logistikaettevõtte tegutsemise kiirusest. NB! Kui tellid siit kataloogist, siis täiesti uue kauba puhul on tellimine omal riskil, st. pilt võib tegelikust kangast mõnevõrra värvi/ mustri suuruse poolest erineda – pretentsiooni esitamise õigust värvi, mustri suuruse jms osas ei ole! Samuti pead arvestama, et kauba saad kätte ikka alles pärast saabumist, st. müügitingimustes näidatud kätteteoimetamisaeg enesestmõistetavalt ei kehti! Maksetähtaeg arvel ikka kaks päeva, maksmata tellimused tühistame peale tähtaja saabumist. Muidugi võid maksta ka kohe pangalingi või pangakaardiga. Alates saabumise päevast liigub kaup siit kataloogist teise ja soodushind enam ei kehti.

error: