d
c

Mustriline puuvillatrikotaaž/ Patterned Cotton Single Jersey

Allahindluse reeglid (LOE KINDLASti LÕPUNI!):

Lao ostukorvi tooted, mida osta soovid. NB! Väikekogused, hulgikogused ja allahinnatud tooted (ka kliendihinnaga tooted) telli eraldi!

Korrigeeri ostukorvis kogused, sisesta kupong JAANUAR20 ja kliki nupul “kasuta kupongi”

Allahindlus -30% KEHTIB mustrilisele trikotaažile (Single Jersey) VÄLJA ARVATUD:

– täpid, ringid ja tähed

– triibud ja ruudud

– kupong/ paneel

– mustrid, millele allahindlus ei laiene (eraldi kategoorias)

– uued mustrid

– allahindlusega mustrid

Kui ostukorvis on mahatõmmatud hinnaga toode (väikekogus, hulgikogus, sisselogitud kliendile ühevärvilised kliendihinnaga tooted või allahinnatud tooted), siis sooduskupong kaotab kehtivuse KOGU OSTUKORVILE. Seetõttu tee palun allahindluskupongiga tellimus muude kangaste tellimusest ERALDI! Saadame kauba välja koos ühe saatekuluga, kui mitme tellimuse puhul on valitud tesele lisatellimus.

Kui Sul on küsimusi, siis vastame kiiresti RiiMeTexi messengeris või e-mailiga sales@riimetex.ee

Aitäh!

 

Mustriline puuvillatrikotaaž sobib kergete igapäevarõivaste õmblemiseks nii lastele kui suurtele. T-särgid, retuusid, mütsid, kleidid – siit kataloogist leiad sobivad kangad kõigi nende õmblemiseks. Lihtsamaks leidmiseks on kangad jaotatud mustri järgi kategooriatesse.

Sageli sobitatakse mustriline trikotaaž ühevärvilisega – nii kombineerides saab ühest mustrilisest kangast mitu täiesti erinäolist rõivaeset. Kõige sagedamini õmmeldakse mustrilisele T-särgile ühevärvilised varrukad aga proovi ka vastupidi – ühevärvilisele T-särgile mustriliste varrukate ja näiteks tasku või mõne muu lihtsa detaili lisamine annab särtsu ja võimaldab ära kasutada ka väiksemad mustrilise trikotaaži tükid!

Sobiva ühevärvilise kanga siin kataloogis olevate mustriliste  juurde leiad ühevärvilise õhukese puuvillatrikotaaži kategooriast: https://riimetex.ee/tootekategooria/uhevarviline-ohuke-trikotaaz-single-jersey/

Leiad siit nii digitaal- kui ka rotatsioontrükis trükitud kangad. RiiMeTexis müügil olevad mustrilised trikotaažid on kas Öko-Tex 100 või GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikaadiga (tootjal on sertifikaat).

Prinditud trikotaaži soovitame pesta õrnpesuga kuni 30*C vees, triikida keskmise kuumusega (kuni 150*C). Valgendamine ja trummelkuivatus ei ole lubatud. Valmisrõivaid pesta ja kuivatada pahempidi pööratult. Kui õmbled kokku ühevärvilise ja mustrilise, siis tee mõlemad kangad enne väljalõikamist märjaks et vältida erinevat kangaste kokkutõmbuvust.

TÄHELEPANU! Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Here You can find printed Single Jersey for T-shirts, leggings, hats etc. Most of our fabrics are digitally printed but You can find here also rotation prints. All fabric producers have either Öko-Tex 100 or GOTS certificates.