d
c

Ettetellijatele

Kui soovid soodsamalt kangaid ette tellida, siis on siin võimalus. NB! Arvestades praegust keerulist olukorda võib olla kangaste tarneaeg päris pikk, kuni 4 – 5 nädalaga tuleb kindlasti arvestada!

Hetkel kataloogis olevad ühevärvilised SJ ja FT kangad tulevad erinevatelt tarnijatelt, st erinevatel aegadel. Kui tellid erinevaid kangaid, siis saadame kõik koos kui kõik kohal!

MÕTLE LÄBI, KAS SOOVID KANGAST NII KAUA OODATA ja tee tellimus, kui oled endas kindel – tellimus on siduv – pool summast tuleb tasuda KOHE, teine pool siis kui kangad kohal. NB! Kui jätad lõppsumma maksmata, siis ettemaksu me ei tagasta! Vali palun “maksmine pangaülekandega” ja maksa pool tellimuse summast, anname teada kui kangad kohal, siis tuleb maksta ülejäänud summa. Kangad saadame välja maksete laekumise järjekorras.

Püüame värve anda edasi nii sarnastena kui võimalik, kuid arvestades ekraanide erinevaid seadeid jmt ei ole värvid kunagi täpselt sellised nagu reaalselt. Palun arvesta, et saabuvad kangad võivad mõnevõrra pildil olevatest erineda. Kui kardad, et toon pole täpselt see mida vajad, siis ära telli – oota kangas ära, telli näidis ja alles seejärel kangas (siis küll paraku hinnad ka teised).

TÄHELEPANU! PALUN TEE SELLE KATALOOGI KANGASTELE KINDLASTI ERALDI TELLIMUS! Kui siiski eirad meie palvet ja tellid koos juba laos olevate kangastega, siis me tellimust välja ei saada varem, kui ettetellitud kangad kohal!

Otsingu tulemus

error: