Ettetellijatele

Kui soovid soodsamalt kangaid ette tellida, siis on siin võimalus. NB! Kangaste tarneaeg võib olla päris pikk – nädalast kuni kuue nädalani (või ka pikem – vt iga toote juures)! Kataloogis võib olla samal ajal erineva tellimuse kangaid, mis tulevad erineval ajal!

Kui tellid erinevaid kangaid, siis saadame kõik koos kui kõik kohal!

MÕTLE LÄBI, KAS SOOVID KANGAST NII KAUA OODATA ja tee tellimus, kui oled endas kindel – tellimus on siduv – pool summast tuleb tasuda KOHE, teine pool siis kui kangad kohal. NB! Kui jätad lõppsumma maksmata, siis ettemaksu me ei tagasta! Vali palun “maksmine pangaülekandega” ja maksa pool tellimuse summast, anname teada kui kangad kohal, siis tuleb maksta ülejäänud summa. Kuna mitmed kliendid on seda küsinud, siis jah, võib maksta kogu summa kohe, kui oled valmis sellegipoolest päris pikalt ootama. Kangad saadame välja maksete laekumise järjekorras, need kellel kohe kogu summa makstud, saadame kanga kohe peale saabumist ka välja.

NB! Kui tellid siit kataloogist, siis täiesti uue kauba puhul on tellimine omal riskil, st. pilt võib tegelikust kangast mõnevõrra värvi/ mustri suuruse poolest erineda – pretentsiooni esitamise õigust värvi, mustri suuruse jms osas ei ole! Samuti pead arvestama, et kauba saad kätte ikka alles pärast saabumist, st. müügitingimustes näidatud kätteteoimetamisaeg enesestmõistetavalt ei kehti!

Püüame värve anda edasi nii sarnastena kui võimalik, kuid arvestades ekraanide erinevaid seadeid jmt ei ole värvid kunagi täpselt sellised nagu reaalselt. Palun arvesta, et saabuvad kangad võivad mõnevõrra pildil olevatest erineda. Kui kardad, et toon pole täpselt see mida vajad, siis ära telli – oota kangas ära, telli näidis ja alles seejärel kangas (siis küll paraku hinnad ka teised).

TÄHELEPANU! PALUN TEE SELLE KATALOOGI KANGASTELE KINDLASTI ERALDI TELLIMUS! Kui siiski eirad meie palvet ja tellid koos juba laos olevate kangastega, siis me tellimust välja ei saada varem, kui ettetellitud kangad kohal!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

error: