Skip to content
Menu
Menu

Tootekategooriad ->

Menu

RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee nii koduõmblejale kui professionaalile!

RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee pakub hea valiku kvaliteetseid ja soodsaid trikotaaž- ja softshellkangaid, meriinovillaseid kangaid ja õmblustarvikuid.

Veebipoodi sisenemiseks kliki siia või ülamenüüs nupul \”Pood\”


Mida meie kangastest õmmelda saab?

Oleme spetsialiseerunud naturaalsetest materjalidest trikotaažkangastele ning softshellile. Meie poest leiad alati suure valiku trikotaažkangaid, näiteks ühevärvilised õhemad trikotaažid ja mustrilised õhemad trikotaažid<\/a> millest õmmelda mütse, retuuse, kleite jms ja veidi paksemad, niinimetatud dressikangad nii ühevärvilise kui mustrilisena, millest õmmelda pusasid, kleite, pükse. Loomulikult on meil ka suur valik soonikuid. RiiMeTexist leiad ka kvaliteetse meriinovillakanga. Softshell – asendamatu õueriietekangas meie kliimas! Meie valikus on nii pahemalt poolt fliisine kui ka õhem variant, mille pahemal poolel on võrk. Meie softshellid on veekindlad ja hingavad. Õhemast võrguga soft-meshist võid õmmelda nii kevad-suviseid tooteid kui ka voodriga talveparkasid.


Kas ainult kangakauplus?

Saadaval on ka valik õmblustarvikuid: niidid, kummid, trikotaaž- ja kummikandid ning mõndagi muud. RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee on ka ametlik ajakirjade ja lõigete kataloogist leiad nii päris uue numbri kui ka kõik vanemad, mis Ottobres saadaval on. Kui Su sõber on nakatunud õmbluspisikuga, siis saad talle osta RiiMeTexi kinkekaardi – summa saad valida ise ja kinkekaart jõuab Sinu sõbra postkasti Sinu poolt määratud kuupäeval!


Kas meil on ka soodusmüük?

RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee pakub pidevalt riiulitäit kangaid lõpumüügis – ja need pole sugugi kehvemad kui täishinnaga kangad! Kui jahid soodsaid rullilõppe, siis leiad ka viimased lisatud jupid esimesena just sealt!


Kui tihti tuleb uusi kangaid?

Jaa, ikka! Midagi saabub igal nädalal – kas vanu häid ja armastatud mustreid, ühevärvilisi kangaid ja õmblustarvikuid. Püüame hoida baaskangaste valiku kogu aeg saadaval, kui mõni kangas on otsa lõppenud, siis on uus partii kohe-kohe tulemas. Aga see pole kõik – kogu valiku leiad, kui külastad meie veebipoodi. Kõik kangad on kas Öko-Tex 100, OCS 100 (Organic Content Standard) või GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikaadiga (sertifikaat on tootjal). Valime hoolikalt oma tarnijaid, meie kangad tulevad ainult usaldusväärsetelt Euroopa partneritelt. RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee – meie kaubavalikus saavad kõik kliendid ise kaasa rääkida! Ootame alati tagasisidet ja soove, mida püüame ka jõudumööda arvestada. Meiega saab kõige kiiremini ühendust läbi messengeri, kuid loomulikult võid saata ka e-kirja<\/a> või helistada. Kodulehel on olemas kõik meie kontaktid


Kuidas tellida?

Meie veebipoes saab kangaid tellida üldjuhul alates 10 sentimeetrist 10cm sammuga. Sisseloginud kliendile on paljud kangad kliendihinnaga – see tähendab väga soodsa hinnaga! Hinnainfo ja hinnavahemikud leiad iga toote kirjeldusest ja / või toote juures olevast hinnatabelist. Kui vajad suuremat kogust kangast, siis palun võta meiega ühendust – osa kangaid on laos olemas suuremas koguses, kuid mitte kõiki! RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee – internetikaupluses saad ostmiseks teha omale kliendikonto või logida sisse läbi Facebooki – leia enda jaoks sobiv ja turvaline valik! Samuti võid tellida sisse logimata, siis pead arvestama, et soodsad kliendihinnad ei kehti ja süsteemist pärast oma tellimust\/ arvet ei leia!<\/p>\n

RiiMeTexi kangapood ja internetikauplus www.riimetex.ee ei ole kaugeltki valmis, arendame ja parendame seda igapäevaselt ning kõigi teie asjalikud ettepanekud saavad ajapikku ja võimaluse korral arvesse võetud.


Kas ka kohapeale saab kangaid ostma tulla?

Lähtuvalt olukorrast Eestis on meie kauplus hetkel suletud. Internetikaupluse tellimusi aga lähetame endiselt viiel tööpäeval nädalas ja eelneval kokkuleppel on võimalik ka oma tellitud ja makstud kaubale meie lattu järele tulla. Täname, et oled RiiMeTexi kangakaupluse ja internetipoe www.riimetex.ee üles leidnud ja loodame et leiad meie valikust omale midagi sobivat!