d
c

Digitrikotaaž / Digital Print Single Jersey

Digitrikotaaž – see on lühend digitrükis õhemale puuvillatrikotaažile (i.k. Single Jersey), mis sobib T-särkide, kleitide, retuuside, mütside jmt õmblemiseks.

Elastaaniga Single Jersey on pehme õhuke kangas (kudum), mille pealispind on sile ja ühtlane. Ligidalt vaadates on pealispind nagu parempidine kude ja alumine/tagumine pool näeb välja nagu pahempidine kude.

Digitaalne trükk on kangal loomulik, värvid on erksad ja mustrid selged. Õige hoolduse korral on digitrükiga trikotaažist rõivad kaunid ka peale pikaajalist kandmist. Prinditud on üldjuhul valgele kangale, mistõttu kanga pahem pool on hele.

Kanga hooldamine

Soovitame kõigi puuvillatrikotaažide puhul kuni 40*C pesu, enne pessupanekut tuleks rõivad pöörata pahupidi. Kui kasutad ühe rõivaeseme õmblemiseks ka kontrastses toonis ühevärvilist või soonikut, siis soovitame kasutada värvipüüdmislapikest. Rõivaid võib tsentrifuugida, kuid ei tohi panna trummelkuivatisse. Normaalselt võib trikotaaž kokku tõmbuda 3 – 5%, kuid kui paned rõiva kuivatisse, võib kokkutõmbuvus olla 10%, lisaks on oht kangast rikkuda. Kauni ja hoolitsetud välimuse saamiseks võiks rõiva peale pesu ka (pahemalt poolt) triikida madalal kuni keskmisel kuumusel (kuni kaks tärni triikraual). Keemiline puhastus ei ole lubatud.

Kui ostad kanga nö. ette, ilma et plaaniksid sellest kohe järgmisel päeval õmblema hakata, siis soovitame ebameeldiva üllatuse vältimiseks osta kangast pigem 10cm rohkem kui vähem. Meie lõikame küll alati 1cm meetrile lisaks, kuid elastne kangas on ikkagi “elav” ja peale rullist vabastamist “tõmbub kokku”.

Kõik RiiMeTexis müügil olevad kangad on vähemalt Öko-Tex 100 sertifikaadiga, palju kangaid on ka GOTS sertifikaadiga (orgaanilised).

TÄHELEPANU! Fototehniliselt ja ekraanide erinevuse tõttu võib kanga värv erineda mõnevõrra tegelikkusest! Samuti võib olla kergeid toonierinevusi erineva partii kangastel. Kui Sul on vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.